DEMİRHAN MADENCİLİK

AR Zirai İlaç ve Tohum Malkara’da Hizmete Açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AR Zirai İlaç ve Tohum Malkara’da Hizmete Açıldı
Tarım sektöründe modern yeniliklerin ve son teknolojiyi takip ederek hizmet verecek AR Zirai İlaç ve Tohum açılışı kalabalık bir katılım ile gerçekleştirildi.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi Şehit Temizer Caddesi Üdücü Apt. No: 7 B adresinde; “Zirai İlaç, Gübre Çeşitleri, Ayçiçek Tohumları, Sebze Tohumları, Fide Çeşitleri, Danışmanlık Hizmetleri, Çevre Sağlığı İlaçları (fare zehiri, haşere ilaçları), Mısır Tohumları ve Tarım Aletleri” Ziraat Mühendisi Atanur Deniz ile Ziraat Mühendisi Rıdvan Uzan üreticilerden gelen talepler doğrultusunda modern yeniliklerin ve son teknolojiyi takip ederek teknik destekler verecek olan AR Zirai İlaç ve Tohum kalabalık bir davetli topluluğunun gerçekleştiği programla açıldı. AR ZİRAİ İLAÇ VE TOHUM’u dost ve sevenleri yalnız bırakmadı.

AR ZİRAİ İLAÇ VE TOHUM’A ÜSTÜN BAŞARILAR DİLİYORUM

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmada; Bugün ilçemizde yeni bir işyerinin açılışı için bir aradayız. Malkara ekonomisinin en temel taşı olan üreticilerimize hizmet edecek AR Zirai İlaç ve Tohum’a üstün başarılar diliyorum. Malkara’mıza ve bölge üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yapılan bereket ve hayırlı olsun duasının ardından AR Zirai İlaç ve Tohum’un açılış kurdelesini; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, iş yeri sahipleri Ziraat Mühendisi Atanur Deniz ile Ziraat Mühendisi Rıdvan Uzan, Malkara TSO Başkanı Tevfik Yamanoğlu, Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, Yağlı Tohumlar Başkanı Cem Özkan ve Camiatik Mahallesi Muhtarı Recai Öztürk birlikte kestiler. Açılış boyunca AR Zirai İlaç ve Tohum tarafından misafirlerine çeşitli ikramlarda bulundu.

AR ZARAİ İLAÇ VE TOHUM

Zirai İlaç – Gübre Çeşitleri – Ayçiçek Tohumları – Sebze Tohumları – Fide Çeşitleri – Danışmanlık Hizmetleri – Çevre Sağlığı İlaçları (fare zehiri – haşere ilaçları) – Mısır Tohumları – Tarım Aletleri

Camiatik Mah. Şehit Temizer Cad. Üdücü Apt. No: 7 B MALKARA / TEKİRDAĞ

ATANUR DENİZ & 0 505 259 28 65

RIDVAN UZAN & 0 541 776 17 12


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sağlamtaşlılar Okul İstiyor!..Önceki Haber

Sağlamtaşlılar Okul İstiyor!..

2023 Yılında Doğal Gaz Konforu Malkara'mızın Büyük Bölümüne UlaşıyorSonraki Haber

2023 Yılında Doğal Gaz Konforu Malkara'm...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar