MALTAY GIDA
MEVA MÜHENDİSLİK (3 AY)

Ender Çeşme; Muhtarlar, Devletin gören gözü, duyan kulağı, aynı zamanda sesidir

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ender Çeşme; Muhtarlar, Devletin gören gözü, duyan kulağı, aynı zamanda sesidir
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Muhtarlar Günü sebebiyle, 19 Ekim 2021 Salı günü saat 11.00'da Malkara Muhtarlar Derneği tarafından Atatürk Anıtı Önünde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Muhtarlar Günü çelenk sunma törenine; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme, Belediye Başkan Yardımcıları Ersin Kaçar ve Hüseyin Vasfi Güner, Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ve muhtarlar yer aldı.

Atatürk Anıtı Önüne Malkara Muhtarlar Derneği çelenginin sunulması, saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunmasının ardından Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme’nin günün anlam ve önemi belirten bir konuşma yaptı;

MALKARA’DA 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

“MUHTARLAR GÜNÜ”ne hoş geldiniz şeref verdiniz. Sizleri Malkara Muhtarlar Derneği olarak en kalbi duygularımla selamlıyorum. Muhtarlar Günü kutlu olsun.

MUHTARLAR, DEVLETİN GÖREN GÖZÜ, DUYAN KULAĞI, AYNI ZAMANDA SESİDİR

Devletin Mühür ve Beratı olan tek seçilmiş kişidir Muhtar. Arkamızda hiçbir siyasi güç olmadan halkın önüne çıkarız. Sabah kalktığımızda köyümüzün, mahallemizin, yaşayan insanlarımızın her türlü sorunlarına çare olmak için çalışırız. 7/24 görev başındayız. Halk ve Devletimiz arasında köprü vazifesi görmekteyiz. Muhtarlar Devletin gören gözü, duyan kulağı, aynı zamanda sesidir. Bizlere görev yaptığımız süre içersinde yardımlarını esirgemeyen ilçemiz Kaymakamı Sayın Kerem Süleyman Yüksel’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak’a, Belediye Başkanımız Sayın Ulaş Yurdakul’a tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve çalışanlarına muhtar arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ederim.

Bu vesileyle tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü bir kez daha kutlar, hepinize saygılar sunarım” dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü anısına Atatürk Anıtı önünde toplu hatıra fotoğraf çekimi ile program son buldu.

Sezgin TEL

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tekirdağ’da göçmenlerle ilgili uyum toplantısı düzenlendiÖnceki Haber

Tekirdağ’da göçmenlerle ilgili uyum topl...

Tekirdağ Barosu Kadın Hakları Komisyonu; 2021 yılında ülkemizde 283 kadın öldürüldü!..Sonraki Haber

Tekirdağ Barosu Kadın Hakları Komisyonu;...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar