DEMİRHAN MADENCİLİK

İSMAİL UZUN, CHP Malkara İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İSMAİL UZUN, CHP Malkara İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı
- BAYRAM REKLAMLARI -
CHP Malkara İlçe Kongresi öncesi Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Binasında gerçekleştirilen basın açıklamasında deneyimli siyasetçi İsmail Uzun, CHP Malkara İlçe Başkan Adaylığını açıkladı.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

KONGREMİZDE CHP MALKARA İLÇE BAŞKAN ADAYIMIZ “İSMAİL UZUN”

CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan; 07 Eylül Perşembe (yarın) CHP Malkara İlçe Kongremizi gerçekleştiriyoruz. Kongremizde CHP Malkara İlçe Başkan Adayımız İsmail Uzun’dur. Bu süreçte birlikte görev yaptığım tüm yol arkadaşlarıma, tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma, tüm meclis üyelerime, öncelikle belediye başkanıma, partililerime verdiğiniz destekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin. İnanıyorum ki bizden sonra gelecek yönetim bayrağı bir tık daha ileriye taşıyacaktır. Buna zerre kadar şüphem yok. Bizler de her konuda kendilerine ihtiyaç duyduklarında verecekleri her görevde destek olmaya hazırız. Ben çıktıkları bu kutsal yolda partimizin kuruluşunun 100. yıldönümünde kendilerine başarılar diliyorum. Yapılacak olan ilçe kongresinin önce ilimize sonra ilçemize ve partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

CHP, MALKARA’DA GİRDİĞİ BÜTÜN SEÇİMLERDEN 1.NCİ PARTİ OLARAK ÇIKTI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Genel seçimleri geride bıraktık. Genel seçimlerden sonra partimizin kongre süreci başladı. Yarın Tekirdağ’daki son ilçe kongresini yaparak ilçe kongresi süreci Cumhuriyet Halk Partisi’nde bitmiş olacak. Ben de göreve yeniden talip olan başkan adayımız İsmail Uzun’a hem de onun ekip arkadaşlarına önümüzdeki süreçte yapacakları görevlerde başarılar diliyorum.  İlçe kongreleri bittikten sonra İl kongreleri ve Kurultay yaşanacak. Kurultaydan sonra hepimizin yoğunluğu tekrar yerel seçimler olacak. Yerel seçimleri kazanmak olacak. 2009 yılından bu yana aktif olarak 14 yıldır partinin içindeyim. Benim görev yaptığım süreçte Cumhuriyet Halk Partisi Malkara’da girdiği bütün seçimlerden 1.nci parti olarak çıktı. 2024 yılında da sizlerin gayretiyle, bizlerin gayretiyle hep birlikte güzel bir çalışmayla yine aynısının yaşanacağının kanaatindeyim. Arkadaşlara da bu yolda başarılar diliyorum. Umuyorum 5 yıl daha Malkara’mıza hizmet edecek kadroları oluşturacaksınız. Hem parti adına hem Malkara adına bizlerden alınan bayrağı daha yukarılara taşımak için mücadele edeceksiniz. Hepinize tekrar başarılar diliyorum” dedi.

MALKARA BELEDİYE BAŞKANLIĞINI YİNE KAZANACAĞIZ!..

Son olarak söz olan CHP Malkara İlçe Başkan Adayı İsmail Uzun; “Bugün burada toplanma amacımız sizlerin de mağlumu olan, üyesi olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisinin kongre ve kurultaylık sürecidir. Sizlerin de bildiği gibi 7 Eylül Perşembe günü ilçemiz kongresini yapacağız ve ben de yapacağımız bu kongrede üzerime düşeni yapmak için bulunacağım. Evet, 2010 yılında arkadaşlarımla bir yola çıkmıştık, bu yolda 3 yıl yönetim kurulu üyeliği yaparak 2013 yılında 2014 yerel seçimlerine 8 ay gibi kısa bir zaman kala Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı olmuştum. Hiçbirimizin hafızasından silinmemiştir ki, 37 yıl sonra ilçe örgütümüz ile beraber inanç ve azmin buluştuğu tarihi bir zafer yazarak Malkara Belediyesini kazandık. 2015 yılında partimin bana verdiği bu görevden ayrılırken, partim bana hangi görevi verirse canla başla çalışmak için hiç düşünmeden sorumluluk alacağıma dair sizlere bir söz vermiştim. Saygıdeğer basın mensupları, sizlerin de bildiği gibi tarih tekerrürden ibarettir. 10 yıl sonra yine yerel seçimlere aylar kala partim için ne yapabiliriz, önümüzdeki yerel seçimlerde tekrar nasıl kazanabiliriz diye ben ve arkadaşlarım düşünürken, ilçe örgütümden de gelen yoğun talepler ve destek doğrultusunda Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığına aday olmaya karar verdim. Yıllar önce olduğu gibi tek gayem Malkara Belediyesini kazanmak için canla başla mücadele ederek başarıya ulaşmaktır. Seçim nasıl kazanılır iyi biliyoruz. Daha önce başardık, yine başaracağız. Seçim birlik, beraberlik, azim ve inançla kazanılır. Çok şükür ki ilçe örgütümüz olarak zamanı geldiğinde tüm kırgınlıkları, hesapları arkamızda bırakabiliyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın ki 2024 yerel seçimlerinde Malkara Belediye Başkanlığını yine kazanacağız” dedi.

MALKARA İLÇE KONGRESİNE DAVET ETTİ

Başkan Adayı Uzun; 07 Eylül 2023 Perşembe günü saat 10.00’da Malkara Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Kongresine partilileri ve Malkara halkını davet etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Toluca’dan Karaevli Fuarı’na Davet!..Önceki Haber

Başkan Toluca’dan Karaevli Fuarı’na Dave...

CHP Malkara İlçe Başkanlığına “İSMAİL UZUN” SeçildiSonraki Haber

CHP Malkara İlçe Başkanlığına “İSMAİL UZ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar