MALKARA ZİRAAT ODASI İKTİSADİ İŞLETME
MALTAY GIDA

Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın Detayları, Masaya Yatırıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın Detayları, Masaya Yatırıldı
Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, yapılması planlanan Malkara Köyler ve Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nın detaylarına ilişkin mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Alim Kişisel Gelişim Kursu

Malkara Ziraat Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Malkara Muhtarlar Derneği Başkanı Ender Çeşme, mahalle muhtarları ve turnuva organizatörü Erdinç Pilan katıldı.

Düzenlenen toplantıda muhtarlara hitap eden Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel; “Bugün özel bir gündem maddesiyle sizlerle bir araya gelmek istedik. Pandemi dolayısıyla geçen yıllarda çok fazla sosyal etkinliğe imza atamadık. Bu süre zarfında da bana gelen taleplerin en başında geçmiş yıllarda sıklıkla yapılan mahalleler arası futbol turnuvası oldu. Mahallelerdeki gençlerin özellikle bu konuda talepleri var. Biz de onları değerlendirmek üzere kurulan komite vasıtasıyla bu çalışmalara başladık. Bir ön hazırlık başladı. Ancak tabi ki katılım olacaksa bunların da başında mutlaka mahalle muhtarları olacak. Takımları muhtarlarımız organize edecekler ve mahallelerin turnuvaya katılımlarını sağlayacaklar. O nedenle sizlerle bir değerlendirme toplantısı yapalım, tereddütleriniz varsa bizlerle paylaşın istiyoruz. Olmasında fayda gördüğünüz öneriler varsa onları bizimle paylaşın. Burada Erdinç Pilan arkadaşımız yaklaşık 1 aylık süre zarfında bunun ön çalışmalarını, duyurularını yaptı. Bunları sizlerle paylaşacak. Sonrasında da sizden gelen öneriler doğrultusunda turnuvayı nasıl gerçekleştireceğimizi kararlaştıracağız” dedi.

Kaymakam Yüksel’in konuşmasının ardından turnuva organizatörü Erdinç Pilan, turnuvanın detayları, katılım şartları, kuralları ve takımların ve maçların belirlenmesine dair mahalle muhtarlarına bilgiler verdi.

Ardından söz alan mahalle muhtarları, takımların kurulması, dışarıdan oyuncu oynatma, nüfusu az olan mahallelerin birleşmesi, sağlık ve güvenlik, sponsorluklar ve diğer konularda fikirlerini dile getirerek Kaymakam Kerem Süleyman Yüksel ile istişarede bulundular.

Sezgin TEL

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Ata Toprağı Malkara’ya ulaştıÖnceki Haber

Ata Toprağı Malkara’ya ulaştı

Malkara Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı GerçekleştirildiSonraki Haber

Malkara Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Topl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar