DEMİRHAN MADENCİLİK

Malkara Muhtarlar Derneği Mahaller Arası Futbol Turnuvası’nda "FUTBOL Adına İlkler Yaşanacak"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara Muhtarlar Derneği Mahaller Arası Futbol Turnuvası’nda "FUTBOL Adına İlkler Yaşanacak"
- BAYRAM REKLAMLARI -
Malkara Muhtarlar Derneği Mahaller Arası Futbol Turnuvası Tertip Komitesi birlikte aldıkları ortak kararlarla bölgemizde ilgiyle takip edilen turnuvanın katılım, görünürlük ve kalitesini arttırmak adına Çeyrek Final müsabakaları ve sonrasında bir dizi faaliyet gerçekleştirmeyi planladığını yaptığı yazılı açıklamayla kamuoyuna duyurdu.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Malkara Muhtarlar Derneği Mahaller Arası Futbol Turnuvası Tertip Komitesinin düzenlemek istediği başlıca faaliyetler şu şekilde;

A) 06 Ağustos 2023 Pazar günü oynanacak Çeyrek Final müsabakalarının devre aralarında 08-11 yaş grubu çocuklarımız arasında top sektirme, hedef vurma, penaltı vb. yarışmalar düzenlemek, birinci olan çocuklarımıza top hediye etmek.

B) Turnuvaya katılanlar öncelikli olmak üzere merkez mahalle ve tüm köylerimizden yetenekleri ile ön plana çıkan 10 -14 yaş arası en az bir futbolcu çocuğumuzun katılımıyla oluşturulacak karma takımlar arasında 20 Ağustos Pazar günü oynanacak 3.lük 4.lük müsabakası sonrası, 15’er dakikalık “GELECEGİN YILDIZLARI KARMASI” müsabakaları oynatmak. Bu faaliyetin gerçekleşmesi için katılacak çocuklarımızın isim, yaş ve köy bilgilerinin 17 Ağustos 2023 tarihine kadar TERTİP KOMİTESİNE bildirilmesi gerekmektedir.

C) Malkara’mızda geçmişte düzenlenmiş turnuvalarımıza ait fotoğrafların kullanılacağı “DÜNDEN BUGÜNE” temalı bir “RESİM SERGİSİ”nin 20 Ağustos 2023 Pazar günü 14 Kasım Stadında açılması planlanmaktadır. Bunun için tüm köylerimizden elinde ve/veya kahvehanelerinde turnuvalarımıza ait resimleri olan sporseverlerin bu resimlerin aslını veya dijital ortamda bir örneğini 15 Ağustos Pazar gününe kadar TERTİP KOMİTESİNE ulaştırmaları gerekmektedir.

Bu fikirlerimize ek olarak sizlerden gelebilecek önerilerden TERTİP KOMİTEMİZ memnuniyet duyacaktır.

Turnuvamıza katılan, katılmayan tüm sporsever halkımızı Whatsaap hattımıza fotoğraf, bilgi, belge ve önerilerini bizimle paylaşmaya en kısa zamanda davet ediyoruz.  

Duyarlılığınız ve desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz” denildi.

MALKARA MUHTARLAR DERNEĞİ MAHALLER ARASI FUTBOL TURNUVASI TERTİP KOMİTESİ

 İLETİŞİM & WHATSAPP HATTI: 0 505 508 57 99


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Talat Kaya; “Akaryakıt Fiyatlarına Yapılan Gün Aşırı Zamlar Çiftçimizi Kara Kara Düşündürmektedir”Önceki Haber

Talat Kaya; “Akaryakıt Fiyatlarına Yapıl...

Malkaralı Model Doruk Demirci, Türkiye’yi İspanya’daki Yarışmada Temsil EdecekSonraki Haber

Malkaralı Model Doruk Demirci, Türkiye’y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar