DEMİRHAN MADENCİLİK

Malkara TSO Meclisi Toplandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara TSO Meclisi Toplandı
Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Malkara TSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Eskicioğlu, Meclis Katip Üyesi Umut Öge, Genel Sekreter Sinan Beşer ve Malkara TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldılar.

GELİR-GİDER MİZANININ TETKİKİ YAPILDI

Düzenlenen toplantıda, Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver’in açılış konuşmasının ardından ilk olarak Malkara TSO’ya ait Temmuz ayı gelir-gider bütçe izleme raporlarının ve mizanının tetkiki yapıldı. Konuyla ilgili olarak Malkara TSO Meclisi’ni bilgilendiren Genel Sekreter Sinan Beşer; “2023 yılı Temmuz ayı toplam gelirlerimiz 651.576,17 TL şeklinde gerçekleşti. 2023 yılı Temmuz ayı toplam giderimiz ise 257.719,35 TL şeklinde gerçekleşti. Temmuz ayı olumlu/olumsuz farkı ise +393.856,82 olarak gerçekleşti. 7 aylık olumlu/olumsuz farkı ise +1.326.386,73 TL olarak yansıdı” dedi.

Genel Sekreter Sinan Beşer, ardından oda faaliyetlerine dair bilgilendirmelerde bulundu.

MALKARA - KEŞAN ARASI YOLCU TAŞIMA ÜCRETİ 60 TL OLDU

Toplantının 3. gündem maddesi olarak Malkara-Keşan arası yolcu taşımacılığı azami fiyat tarifesinin tetkiki yapıldı. Son dönemde akaryakıt fiyatlarındaki artışa binaen gelen talep üzerine Malkara - Keşan arası yolcu taşımacılık ücreti 60 TL olarak oybirliğiyle kabul edildi.

Toplantının 4. maddesinde Genel Sekreter Sinan Beşer, TOBB Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurul seçimleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Seçimlere son başvuru tarihinin 8 Eylül 2023 olduğunu dile getirdi.

TOGG ARAÇ ALIMI GÖRÜŞÜLDÜ

 Daha sonra bir diğer gündem maddesi olarak Malkara Ticaret ve Sanayi Odası bünyesine, TOGG araç alımı, araç bedelinin ihtiyatlardan karşılanması, araç için banka kredisi kullanılması ve kredi faizi için faiz giderleri bütçe faslına ödenek aktarılması hususu görüşüldü. TOGG araç alımına ilişkin gündem, Malkara TSO Meclisi’nde yapılan oylamada oy çokluğuyla kabul edildi.

AHMET ÖZVER: “30 AĞUSTOS ZAFERİ, TÜRK MİLLETİ İÇİN BÜYÜK BİR ZAFER”

Toplantının sonunda konuşan Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver; “Biliyorsunuz toplantımız her ayın son Çarşamba günleri gerçekleştiriliyordu. Ancak yarın 30 Ağustos Zafer Bayramı olmasından dolayı bugüne aldık. 30 Ağustos, Türk Milleti için büyük bir zafer. Yarın bu büyük zaferimizin yıldönümü. Hepimize şimdiden kutlu olsun” diye konuştu.

Düzenlenen toplantı, dilek, temenni ve önerilerin ardından sona erdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AK Parti Tekirdağ İlçe Başkan Adayları Ankara’ya Davet EdildiÖnceki Haber

AK Parti Tekirdağ İlçe Başkan Adayları A...

Malkara'da kamyon takla attı, sürücü yaralandıSonraki Haber

Malkara'da kamyon takla attı, sürücü yar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar