KARYEM-SARACA
MALTAY GIDA
KÖFTECİ MUSTAFA

Malkara TSO ve Vodafone Busıness İşbirliğinde Üyelerine Özel E-Ticaret Paket Anlaşması

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara TSO ve Vodafone Busıness İşbirliğinde Üyelerine Özel E-Ticaret Paket Anlaşması
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Türkiye ekonomisinin can damarı olan KOBİ’lerin geleceğin dijital dünyasına hazırlamak için güçlerini birleştirerek Türkiye Teknoloji Buluşmaları”nı gerçekleştiren ve “Dijital Dönüşüm Hareketi”ni başlatan iş dünyasının tepe örgütü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile işletmelerin dijital iş ortağı Vodafone Business, iş birliklerini güçlendirdi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

TOBB ve Vodafone Business bu kez KOBİ’lere e-ticaret yolculuklarında rehberlik ederek dijital pazarlama fırsatlarından yararlanmaları ve yeni pazarlara ulaşabilmeleri için destek verecek.

Bu kapsamda, 10 Kasım 2020 tarihinde İstanbul Avrupa-2 Satış Müdürü Deniz BÜÇKÜN ve Trakya Teknosis Tel. Bil.Tic. Ltd Şti. yetkilisi Hüseyin NARÇIN Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin’i ziyaret ettiler.

Büçkün yaptığı açıklamada; “Vodafone olarak Türkiye Odalar ve Borsalar birliği ile 3 yılı aşkın süredir ciddi projelere imza atmaktayız. Kobilerin digitalleşerek büyümesini amaçlayan kampanyayı sizlere aktarmaktan mutluluk duyuyorum. Üyelerinizin ve bölgenizin digitalleşmeye ve büyümeye odaklı çalışmalarında bu projenin katkıda bulunacağını düşünmekteyiz. Kampanya kurgusu TOBB üyelerine Kasım ayı boyunca E-TİCARET site kurulumu 4.490 TL yerine 2.490 TLdir. Firmalar isterlerse Pazar yeri modulu ve kargo modüllerini ek olarak entegre edebilmekteler” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Bilgin, “İşbirliği anlaşmamızın hayırlı olmasını diliyorum. Pandemi süreci çerçevesinde büyük ivme kazanan e-ticaret e üyelerimizin entegrasyonu için var gücümüzle çalışmaktayız” diye konuştu.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yunusların tekneyle yarışı kameradaÖnceki Haber

Yunusların tekneyle yarışı kamerada

“Bugün Fidan, Yarın Nefes” Kampanyası Kapsamında Malkara’da Fidanlar Toprakla BuluşturulduSonraki Haber

“Bugün Fidan, Yarın Nefes” Kampanyası Ka...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar