DEMİRHAN MADENCİLİK

Malkara’da “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” Projesi Kapsamında Veliler Bilgilendirildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara’da “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” Projesi Kapsamında Veliler Bilgilendirildi
- BAYRAM REKLAMLARI -
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında Malkara’daki öğrenci velisi annelere yönelik bilgilendirme gerçekleştirildi.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Malkara 75. Yıl İlkokulu’nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına; Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, İlçe Emniyet Müdürü Volkan Arslan, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Tolga Özçoban, 75. Yıl İlkokulu Müdürü Ulaş Engin, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri ve öğrenci velisi anneler katıldı.

Düzenlenen bilgilendirme toplantısında velilere; Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi Polis Memuru Mehmet Özdoğan tarafından uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımı tehlikelerine karşı bilgilendirmelerde bulunuldu. Toplantıda velilere; uyuşturucu madde bağımlılığı, uyuşturucu türleri, farkındalık, uyuşturucu kullanan bireyde gözlemlenen değişimler, uyuşturucu kullanma yöntemleri, tehlikeleri, dikkat edilmesi gereken hususlara dair bilgiler aktarıldı. Uyuşturucu kullanımının artık en çok evlerde gerçekleştiğini belirten Polis Memuru Mehmet Özdoğan, “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE” projesinin bu anlamda çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Toplantıda, velilere projeye ve uyuşturucu kullanımı tehlikesine dair bilgilendirici broşürler de dağıtıldı.

Toplantıda konuşan Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel de; “Geçtiğimiz günlerde Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu’nda aldığımız kararlar arasında da vardı. Özellikle Okul Aile Birliği Toplantılarının olduğu zaman, veli toplantılarının olduğu zamanlarda okullarımıza gidip “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında imkanlar doğrultusunda ilçemize davet ederek eğitimlere devam edeceğiz. Özellikle annelerimize, kadın velilerimize bu hususlarda bilgilendirmeler yapmayı sürdüreceğiz. Az önce Polis Memuru arkadaşımızın da ifade ettiği gibi ne göreceklerse sizden görecekler. Sizler onları geleceğe hazırlayacaksınız. Bu konuda bizimle her zaman işbirliği içerisinde olmanız önemli. Başta okul yönetimlerimiz olmak üzere sonrasında da mülki amir olarak bize ve kolluk kuvvetlerimizle sürekli olarak irtibat halinde olabilirsiniz. Başta uyuşturucu bağımlılığı olmak üzere yeni yeni hayatımıza giren teknoloji bağımlılığı da dahil olmak üzere tüm bağımlılıklara yönelik eğitimleri sürdüreceğiz. Bunlar çok hassas konular. Çocuklara çok doğru ve hassas bir şekilde anlatılması gerekiyor. Sene içerisinde de belirlenen takvim içerisinde “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında arkadaşlarımız siz velilerimizi bilgilendirmeye devam edecekler. Eğitim-öğretim yılınız hayırlı olsun. Kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
2023 Yılında Doğal Gaz Konforu Malkara'mızın Büyük Bölümüne UlaşıyorÖnceki Haber

2023 Yılında Doğal Gaz Konforu Malkara'm...

Malkara’da Gaziler Günü Törenle KutlandıSonraki Haber

Malkara’da Gaziler Günü Törenle Kutlandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar