KARYEM-SARACA
MALTAY GIDA
KÖFTECİ MUSTAFA

MHP Malkara İlçe Başkanlığı’ndan “Mahalle Temsilcilerine Beraat ve Rozet Takma Töreni”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP Malkara İlçe Başkanlığı’ndan “Mahalle Temsilcilerine Beraat ve Rozet Takma Töreni”
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanlığı “Mahalle Temsilcilerine Beraat ve Rozet Takma Töreni” düzenledi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

Mahalle Temsilcilerine Beraat ve Rozet Takma Töreni, Malkara Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapıldı. Malkara Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan törene; MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Malkara İlçe Başkanı İbrahim Zilbastı, MHP Tekirdağ İl Yönetimi ve MHP Malkara İlçe Yönetimi, MHP İl ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri, MHP Malkara Mahalle Temsilcileri, MHP’nin ülküdaşları ve dava arkadaşları ve basın mensupları katıldı.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu, Mahalle Temsilcilerine Beraat ve Rozet Takma Töreni’nin açılış konuşmasını MHP Malkara İlçe Başkanı İbrahim Zilbastı yaptı. MHP İlçe Başkanı Zilbastı konuşmasına MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel’i, İl ve İlçe Yönetimini, Mahalle Temsilcilerini ve basın mensuplarını selamlayarak başladı. MHP İlçe Başkanı Zilbastı, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

TEKİRDAĞ VE MALKARA İÇİN, SİZLER İÇİN ELİMİZİ HER ZAMAN TAŞIN ALTINA KOYDUK

“Sayın MHP Tekirdağ İl Başkanımız İlker Yücel ve İl ve İlçe Yönetimimizle birlikte Tekirdağ ve Malkara için, sizler için elimizi her zaman taşın altına koyduk ve bundan sonra da elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Sizlerin sorunlarına kulak veren, sizleri dinleyen, sevinçlerinize ve acılarınıza birlikte ortak olan bir kadro ile her zaman sahada sizlerin yanında olacağız.

YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM VE HER BİRİNİZİ TEK TEK KUTLUYORUM

Bugün de burada bu kadrolarımızın içerisinde yer alacak olan, bizlerin yanında olan siz değerli dava arkadaşlarımız, siz değerli mahalle temsilcilerimiz için bir araya geldik. Her birinize yeni görevlerinde başarılar diliyorum ve her birinizi tek tek kutluyorum.”

2023’ÜN KADROLARINI HEP BİRLİKTE OLUŞTURACAĞIZ

MHP Malkara İlçe Başkanı İbrahim Zilbastı’nın konuşmasının ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel davet edildi. Tüm katılımcıları selamlayarak ve Genel Merkezden getirdiği selamları ileterek konuşmasına başlayan MHP İl Başkanı İlker Yücel: “2023’ün kadrolarını hep birlikte oluşturacağız. Gelecek nesiller için verimli olmak bu yolda birinci önceliğimiz” dedi.

YARINLARDA BU ÜLKEYİ YÖNETECEK OLAN KADROLARDA HEP BİRLİKTE YER ALACAĞIZ

MHP İl Başkanı İlker Yücel konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Bizlerle birlikte bu davamıza ortak olan bizlerin yanında olan siz değerli mahalle temsilcilerimize görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum ve başarılar diliyorum.  Yarınlarda bu ülkeyi yönetecek olan kadrolarda hep birlikte yer alacağız.

HALKIN SESİ OLMAYA HER ZAMAN ÖZEN GÖSTERECEĞİZ

Sahada daha da aktif bir şekilde yer alarak vatandaşlarımız ile birlikte iç içe olacağız. Halkın sesi olmaya her zaman özen göstereceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemde de bizlerin halkın temsilcileri olan, bizlerin sorunlarını meclise taşımada birinci kademe olan Tekirdağ Milletvekili ve Milletvekilleri ile bu çalışmalarımızı taçlandıracağız.

MALKARA’DA ÜLKÜCÜ BİR BELEDİYE BAŞKANI GÖRMEYİ ÇOK İSTİYORUZ

Temennimiz şu yöndedir ki Malkara’da ülkücü bir belediye başkanı görmeyi çok istiyoruz. Bu da elbette tüm kadrolarımızın yapmış olduğu çalışmalarla neticelenecek bir durum. Burada siz değerli mahalle temsilcilerimize de büyük sorumluluklar düşüyor. Aldığınız bu görevlerde Allah sizleri ve bizleri utandırmasın.”

TOPLU HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ

Malkara Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan Mahalle Temsilcilerine Beraat ve Rozet Takma Töreni yapılan konuşmaların ardından mazbata ve rozet takdimi ile devam etti. Mahalle temsilcilerine tek tek mazbataları ve rozetleri takdim edildi. Mahalle temsilcileri MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel ve MHP Malkara İlçe Başkanı İbrahim Zilbastı ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Dağıtılan mazbata ve rozetlerin sonrasında tören günün anısına çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Edirne’de ikinci el araç piyasasında yaprak kıpırdamıyorÖnceki Haber

Edirne’de ikinci el araç piyasasında yap...

Marmara’da balıkçıların korkulu rüyası 10 yıl sonra geri döndüSonraki Haber

Marmara’da balıkçıların korkulu rüyası 1...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar