DEMİRHAN MADENCİLİK
MALTAY GIDA

AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Görevinden İstifa Etti!..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Görevinden İstifa Etti!..
AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Malkara İlçe Başkanlığı Görevinden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ettiğini açıkladı.

 Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk’ün yaptığı yazılı basın açıklaması:

“Saygıdeğer hemşehrilerim,

Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye'nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye'nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.

Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum. Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımıza, İl Başkanımıza,  Tekirdağ Vekillerimize, İlçe Yönetim Kuruluna, Meclis Üyelerimize, İlçe Kadın Kollarıma, İlçe Gençlik Kollarıma, Mahalle Başkanlarına, Parti Üyelerine ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.

AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.

Tüm AK PARTİ ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla…”

GÖKHAN ŞENTÜRK / AK Parti Malkara İlçe Başkanı


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
NEWAN CAFE Malkara’da AçıldıÖnceki Haber

NEWAN CAFE Malkara’da Açıldı

TOGG’un Satın Alınmasında Yaşanan İlginç Hikaye!.. Gemlik Mavisi TOGG Malkara’mıza Çok Yakıştı!..Sonraki Haber

TOGG’un Satın Alınmasında Yaşanan İlginç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar