DEMİRHAN MADENCİLİK

TOGG’un Satın Alınmasında Yaşanan İlginç Hikaye!.. Gemlik Mavisi TOGG Malkara’mıza Çok Yakıştı!..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TOGG’un Satın Alınmasında Yaşanan İlginç Hikaye!.. Gemlik Mavisi TOGG Malkara’mıza Çok Yakıştı!..
- BAYRAM REKLAMLARI -
Malkaralı Gemlik Mavisi TOGG’un sahibi Mert Avlaç, TOGG aracın satın alınmasında yaşanan ilginç hikayeyi Malkara Medya aracılığı ile paylaştı…
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Malkara’mızın başarılı işletmecilerinden Şehitlik Parkı işletmecisi Mert Avlaç, TOGG’un satın alınmasında yaşanan ilginç hikayeyi şöyle dile getirdi.

TOGG İLE SU KOLİSİ TAŞIRIZ ESPİRİSİ GERÇEKLEŞİYOR!..

“Şehitlik Parkı işletmecisi Mert Avlaç; Sezon başında Mart ayında Mübarek Ramazan Ayında iki kamyon 20 palet su kolisi indirdiğimiz anda sabah başvurusunu yaptığımız “TOGG aracı bize çıkarsa Malkara Meslek Yüksek Okulunun işlettiğimiz kantinine TOGG ile su kolisi taşırız” diye ailece espri yapmıştık. Bu espri üzerinden 6 saat geçmeden Evren Kahve Batak Turnuvası esnasında TOGG satın alma KUR’a sonuçlarına baktık. 4117 asil şanslı tahlili biz olduğumuzu öğrendik. İnanamayarak tekrar tekrar sistemi sorguladık. Asil gerçek tahlili olduğumuzu TOGG’dan mailimize gelen resmi yazı ile tam anlamıyla inandık. Gerekli yazışmalar ve prosedürlerin ardından Ağustos 2023 ayı başında 59 AGM 474 plakalı milli ve yerli Gemlik Mavisi Uzun Menzil T 10 X Full TOGG aracımıza kavuştuk. Ailece ilginç hikayenin gerçeğe dönüşebilmesinden çok ama çok mutlu olduk. Önümüzdeki günlerde ilginç hikayeyi gerçeğe dönüştürerek; İşlettiğimiz Malkara Meslek Yüksek Okulu kantinine TOGG aracımız ile su kolilerini ailece büyük bir zevkle taşıyacağız” dedi.

TOGG’U YAKINDAN GÖRMEYE VE İNCELEMEYE ŞEHİTLİK PARKINA DAVET ETTİLER

AVLAÇ AİLESİ, milli ve yerli gururumuz olan Gemlik Mavisi Uzun Menzil T 10 X Full TOGG aracı yakından görmek ve incelemek isteyen tüm vatandaşları Şehitlik Parkına davet etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Görevinden İstifa Etti!..Önceki Haber

AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şen...

Malkara Muhtarlar Derneği Turnuvası’nda Şampiyon Hasköy!..Sonraki Haber

Malkara Muhtarlar Derneği Turnuvası’nda...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar