DEMİRHAN MADENCİLİK

CHP’ye Gazibey Mahallesinden “CANDAN” Karşılama!..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’ye Gazibey Mahallesinden “CANDAN” Karşılama!..
- BAYRAM REKLAMLARI -
Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Adayı Candan Yüceer ve CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını yüzlerce partili ve kendilerine gönül veren yüzlerce vatandaşlar ile aralıksız sürdürüyor.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

CHP Malkara Seçim Merkezinde toplanan yüzlerce partili ve CHP’ye gönül veren yüzlerce vatandaş ile kucaklaşan başkan adayları Candan Yüceer ve Nergiz Karaağaçlı Öztürk hep birlikte seçim çalışmaları kapsamında Gazibey mahallesinde havai fişeklerle büyük bir sevinç ve mutlulukla karşılandı.

HERKES DUYSUN BÜTÜN MALKARA DUYSUN BİZ KAZANACAĞIZ!..

CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, Gazibey Mahallesinde yaptığı konuşmada; “Biz Malkara için taşın altına elimizi koyduk. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğiz. 77 mahallemiz var? Gazibey mahallesi bunlardan bir tanesi ve çok kıymetli. Her geldiğimde güzel insanlarıyla bana kucak açan çok sevdiğim bir mahalle. Nasip kısmet olursa Gazibey Mahallesine yapacağımız hizmetler çok. Bunlardan bir tanesi Açık Düğün Salonu. Gazibey Mahallemize doğalgazın biran önce gelmesi için sizlerin sesiniz olacağız. Gazibey mahallesine bir halı saha sözüm vardı. Burada bir kez daha halı sahanızın sözünü veriyorum. Biz tüm Malkara için çalışacağız. Ama en çok geleceğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz için çalışacağız. Gazibey mahallemiz için toplu konut projemiz olacak. O alanda da çocuklarımız için çok güzel bir parkımız olacak. Mülkiyeti belediyemize ait 13 bin 405 m2’lik bir arsamız var? Su deposunun altında. Ben o arsayı Büyükşehir Belediyemize devredeceğim ve nasip kısmet olursa Candan başkan o arsaya toplu konut projesi yapacak. Sizler için durmadan, yorulmadan çalışacağız. Her zaman yanınızda olacağız. Sadece erkeklerimiz için değil kadınlarımız için de istihdam alanları yaratacağız. Kadınıyla, erkeğiyle ama özel sektörde ama belediyede herkes evine ekmek götürecek. Gazibey Mahallemizden Gökhan İçin kardeşimiz bizimle birlikte. 31 Mart seçimlerinde CHP meclis üyelerimize, şahsıma Nergiz Karaağaçı Öztürk’e ve omuz omuza verdiğimiz, yürek yüreğe verdiğimiz hizmet etmek için yola çıktığımız Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Candan Yüceer’e destek vermenizi oy vermenizi istiyorum. Gazibeyliler; Biz Kazanacağız… Herkes duysun bütün Malkara duysun biz kazanacağız. Hep birlikte kazanacağız. Ve her zaman sizlerin yanınızda olacağım söz veriyorum.  Allah’a emanet olsun” dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜME TOPLU KONUTA GAZİBEY MAHALLESİNDEN BAŞLAYACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Adayı Candan Yüceer; Gazibey çok güçlü. Malkara çok güçlü iki kadının eli değecek Gazibey Mahallemize. Ve bizler Gazibey’e gelmeyen yatırımları Malkara’ya gelmeyen yatırımları var gücümüzle sizlerin işbirliğinizle sizlerin desteğiyle ve sizlerin cesaretinizle getireceğiz. Ben Gazibey’in sorunlarını biliyorum. Malkara’nın sorunlarını biliyorum. Tekirdağ’mızın sorunlarını biliyorum. Yalnız sorunlarını değil çözümlerini de biliyorum. Tekirdağ’ımız Malkara’mız genel bütçeden hakkını alamıyor. Üvey evlat muhal emesi görüyoruz. Maalesef Tekirdağ hak ettiği hizmeti alamıyor. Sizlere söz veriyorum hazırladığımız projelerimiz hiçbiri hayal projeler değil. Boş projeler değil. Çöp projeler değil. Sizlerin ödediğiniz en küçük vergiyi sizlere hizmet olarak yeniden buluşturacağız. Ne dedi Nergiz başkanımız toplu konut dedi. Bunu yapan büyükşehirlerimiz var? İşte yanı başınızda kentsel dönüşümü sağlayan Kiptaş’ı kuran İstanbul’da Ekrem İmamoğlu var? İstanbul bunu yapıyorsa Tekirdağ bunu yapamaz mı? Candan başkanınız Tekirdağ’ımızda kentsel dönüşümde Tektaş’ı kurarak öyle ranta açarak değil. İhtiyacı olan Gazibey mahallerinden başlayarak, riskli binaların olduğu yerden başlayarak inşallah Tekidağ’ımıza 7 bin konut yapacağız. Bunun sözünü veriyorum. Buradan bunun sözünü veriyorum. Yollarımız, alt yapımız, kaldırımlarımız kaymak gibi olacak. Gazibey, Malkara hizmetin en güzelini hak ediyorsunuz. Sizler her şeyin en iyisine layıksınız. Nergiz başkanımla siz söz veriyoruz. Küçükten, büyüğe tüm hemşelerimiz önce Allah’a sonra bize emanet. Bu emanete gözümüz gibi bakacağız. 7’sinden 70’e kadar tüm ihtiyaç sahiplerimizin yanında olacağız. Sosyal desteklerimizle olacağız. Kart’larımız olacak. Alan elin veren eli görmediği şeklinde. Kartlarla tüm desteklerimizi kadınlarımıza, gençlerimize ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize vereceğiz. Sizlere söz veriyorum bizlere verdiğiniz her bir oy için var gücümüzle Gazibey için Malkara için Tekirdağ’mız için CANDAN çalışacağız. Tekirdağ’ımıza adına yakışır Büyükşehir yapacağız” dedi.  


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cüneyt Yüksel’in Tarım ve Hayvancılık İçin Açıkladığı Projeleri Göz DoldurduÖnceki Haber

Cüneyt Yüksel’in Tarım ve Hayvancılık İç...

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. Yıl Dönümü Malkara'da KutlandıSonraki Haber

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 109. Yıl Dö...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar