DEMİRHAN MADENCİLİK

Evren Kahve 14. Tavla Turnuvası Ödül Töreniyle Son Buldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Evren Kahve 14. Tavla Turnuvası Ödül Töreniyle Son Buldu
Malkara’da Evren Kahvede düzenlenen ve Turnuva Organizatörlüğü ile Tertip Komitesi üyeliklerini Vedat Uyanık ve Onur Akıncı’nın birlikte yaptığı “Evren Kahve 14. Geleneksel Tavla Turnuvası” ödül töreniyle sona erdi.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Yaklaşık 2.5 ay süren 14.nci turnuvada; Şampiyonluğu İsmail Basmaz, ikinciliği Riza Çömez, üçüncülüğü Yılmaz Çakır kazanırken, Saim Çinko’da dördüncü oldu. Şampiyonanın ödülleri gerçekleştirilen ödül töreniyle verildi. Programın sunucusu Onur Akıncı yaptığı konuşmada; Turnuva boyunca birbirinden çekişmeli maçları izlettiren tüm katılımcıları kutladı. Sponsorluk desteği veren ilçe esnafı ile iş adamlarına teşekkür etti. Turnuvada ilk sekize kalan yarışmacıların gelecek yıl düzenlenecek turnuvada eleme maçı oynamadan direkt olarak gruplarda yer alacaklarını belirtti.

ÖDÜL TÖRENİ

 Tertip Komitesi tarafından 160 tavla sever arasından Tertip Komitesince “EN CENTİLMEN” oyuncu seçilen Mehmet Avlaç’a UYSAL MADENCİLİK adına “1 Ton Kömür” ödülü Metin Yıldırım, Gediz Mühendislik adına “Sürpriz Hediye” ödülünü Gediz Alp Coşkun, Engin Pen adına “Sürpriz Hediye” Batuhan Talih, Bakırhan Madencilik adına “1 Ton Kömür” ödülü Ali Kaya, Fidanoğlu İnşaat adına Salih Kirez tarafından verildi. Tertip Komitesi tarafından “En Centilmen” seçilen Mehmet Avlaç, ödülleri gerekli yerlere bağışlanması için Tertip Komitesine teslim etti.

SPONSOR FİRMALARIN ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

Daha sonra, ilk dörtte yer alan oyunculara sponsor firmaların ödülleri sırasıyla takdim edildi.

 PLAKET TÖRENİ

Camiatik Mahallesi Muhtarı Recai Öztürk, turnuva dördüncüsü Saim Çinko’ya, Cumhur İttifakı AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun üçüncü olan Yılmaz Çakır’a, CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Nergiz Karaağaçlı Öztük ikinci Riza Çömez’e, son olarak Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel şampiyon İsmail Basmaz’a plaketini alkışlar eşliğinde sundu. Yapılan konuşmalarda Tertip Komitesine bu güzel turnuvayı eksiksiz düzenledikleri için ayrı ayrı teşekkür edilirken, turnuvaya katılan yarışmacılar ile tüm sponsorlara ayrıca teşekkür ettiler. Malkara’nın adını bölgede duyuran ve dışarıdan da tanınan ve bilinen turnuvaya katılımın her geçen gün arttığı dile getirildi. Tavla turnuvasının büyüyerek uzun yıllar sürmesi temenni edildi.

DERİ ÜZERİNE İŞLEMELİ ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ ŞAMPİYONA HEDİYE EDİLDİ

Ödül töreninde Topka Deri Alper Topka tarafından deri üzerine işlemeli şanlı Türk Bayrağımız şampiyon olan İsmail Basmaz’a hediye edildi. Alper Topka; Turnuvayı düzenleyen Tertip Komitesine ve turnuvaya katılan tüm yarışmacılara teşekkür etti. Dereceye girenleri kutladı. Başarılarının devamını diledi. Şampiyon İsmail Basmaz’da kendisine hediye edilen deri üzerine işlemeli şanlı Türk Bayrağı hediyesini bir ömür boyu saklayacağını dile getirdi. Bu anlamlı hediye için Topka Deri Alper Topka’ya ayrıca teşekkür etti.

TERTİP KOMİTESİ’DEN KAYMAKAM YÜKSEL’E “TAVLA HEDİYESİ”

Evren Kahve 14. Geleneksel Tavla Turnuvasına katılarak 1. ve 2. Tur karşılaşmalarından başarıyla çıkan ve gruplardan da çıkmayı başaran ve tunuvada 32’ye kalarak turnuvaya veda eden Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’e Tertip Komitesi tarafından katıldığı ve yarıştığı turnuvanın anısına “TAVLA” hediye edildi.

 ALTAY GIDA’DAN “KURUYEMİŞ”, SICAK TATLI DERVİŞ BABA’DAN “TULUMBA - ŞEKERPARE”, MAHİR USTA’DAN “PEYNİR HELVASI”  

 Gecede, ikram sponsoru olan Altay Gıda’dan “KURUYEMİŞ”, Sıcak Tatlı Derviş Baba tarafından da turnuvaya katılan oyuncular ile müşterilere “TULUMBA - ŞEKERPARE” Mahir Usta’dan “PEYNİR HELVASI” ikram edildi. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü KutlandıÖnceki Haber

Malkara’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ku...

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksel, “Değişim, Gelişim, Dönüşüm Projelerini” AçıkladıSonraki Haber

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yüksel,...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar