DEMİRHAN MADENCİLİK

Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu’dan “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlaması”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu’dan “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlaması”
- BAYRAM REKLAMLARI -
Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları kapsamında okul bahçesinde “Sinevizyon Gösterimi” ve “Meşalali 100. Yıl Yürüyüşü” etkinliği düzenledi.
YILMAZ MOBİLYA REKLAM

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hep birlikte söylenmesiyle başlayan program, Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Müdürü Ulaş Engin’in konuşmasıyla devam etti.

VAR OLSUN ŞANLI TÜRKİYE… VAR OLSUN ŞANLI CUMHURİYET

Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Müdürü Ulaş Engin; “Cumhuriyetimin en anlamlı gününde 100. yılında bizlerle bu akşam birlikte olan, bizlere destek olan Okul Müdürlerim, değerli meslektaşlarım, kıymetli velilerimiz ve değerli öğrencilerimiz büyük Cumhuriyetimizin bugün en şerefli günü. Cumhuriyetimiz 100 yaşında…   Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu olarak düzenlediğimiz 100. Yıl Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programına hepiniz hoşgeldeniz şeref verdiniz. Bu güzel vatan toprağını bizlere emanet eden ve bugün 100. Yaşını kutladığımız Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılında okulumuzda bu anlamlı konuşmayı yapmanın büyük gururunu yaşıyorum. Var olsun şanlı Türkiye… Var olsun şanlı Cumhuriyet” dedi. Programın hazırlanmasında büyük emekleri olan Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu öğretmenleri ile katılım sağlayan öğrenci velileri ve öğrencileri ile tüm davetlilere teşekkür etti.

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE HEDİYELERİ TAKDİM EDİLDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İlkokullar arası “Resim Yarışması”nda ilçe ikincisi olan 4/A sınıfı öğrencisi Yağmur Zümra Kuru ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Ortaokular arası “Şiir Yarışmasında” ilçe ikincisi olan 7/A sınıfı öğrencisi Begüm İşcan’a hediyeleri Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Müdür Yardımcısı Özlem Esen tarafından takdim edildi.    

SİNEVİZYON GÖSTERİMİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA İZLENDİ

Programın devamında Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu öğretmenlerinin öğrencileri ile birlikte hazırladığı “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlaması” Sinevizyon Gösterimi marşlar eşliğinde büyük bir coşkuyla izlendi.

TÜRK BAYRAKLARI VE MEŞALELERLE YÜRÜDÜLER

Son olarak öğrenciler ve öğrenci velileri ile öğretmenler ve davetliler “Meşaleli 100. Yıl Yürüyüşüyle” Okul bahçesinde Öztrak Caddesinden hareket ederek Londra Asfaltı’ndan Atatürk Bulvarında Türk Bayrakları ve meşalelerle yürüyerek unutulmaz anları hep birlikte yaşadılar.

Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamalarına; Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Malkara İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nedim Sezgin, Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Müdürü Ulaş Engin, 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Müdür Yardımcısı Özlem Esen, Malkara 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Öğretmenleri, 75. Yıl İlkokulu ve Merkez Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Sinem Genç ve Okul Aile Birliği Üyeleri, davetli Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenci velileri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin düzenlenmesinde kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan MRT Müzik & Eslem Organizasyon tam not aldı.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Çelenk Töreni GerçekleştirildiÖnceki Haber

Malkara’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 10...

Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılı Malkara’da Coşkuyla Kutlandı!..Sonraki Haber

Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılı Malkara...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar