Reklamı Geç
VAHAP AKAY REKLAM 20 GÜNLÜK
cfgg

“MALKARA TARIM MARKET” Hizmete Açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“MALKARA TARIM MARKET” Hizmete Açıldı
Yeni nesil tarımın ihtiyaç duyduğu tohum, zirai ilaç, gübre, bitki besleme ve koruma ürünleri ile bitki hastalık ve zararlılarıyla mücadelede çiftçilerimize özel ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunacak “MALKARA TARIM MARKET”in deneyimli ve yenilikçi kadrosu “Deniz Manazoğlu – İsmail Çan – Ferit Taylan” güçlerini birleştirerek; “MALKARA TARIM MARKET” olarak Hacıevhat Mah. 14 Kasım Cad. No: 44 MALKARA adresinde kalabalık bir katılım ile hizmete açıldı.
MALKARA ZİRAAT ODASI İKTİSADİ İŞLETME

ALLAH’TAN BOL BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLİYORUM

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmada; Malkara ilçemizde yeni bir işyerinin açılışına hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Özellikle ekonomisi tarım üstüne dönen üreticimizin baş tacı olduğu ülkemizde üreticilerimize hizmet edecek olan “MALKARA TARIM MARKET”in açılışın birlikteyiz. Umuyorum ki işlememiz hem üreticilerimizin ürünlerine ayrı bir kalite katar hem de uygun fiyatlarla üreticilerimizin para kazanacağı bir ortam hazırlar. Hem üreticilerimize hem de işletme sahiplerine hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Allah’tan bereketli kazançlı günler diliyorum” dedi.

Yapılan bereket ve hayırlı olsun duasının ardından MALKARA TARIM MARKET’in açılış kurdelesini; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Hasan Efe, CHP Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Nevzat Ulu, Tekirdağ DSYB Başkanı Ergin Durgun, Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, Malkara Ziraat Odası Başkanı Talat Kaya, Malkara Ziraat Odası Meclis Başkanı Saim Özden, Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver ve MALKARA TARIM MARKET iş yeri sahipleri Deniz Manazoğlu, İsmail Çan ile Ferit Taylan birlikte kestiler. Açılış boyunca MALKARA TARIM MARKET tarafından misafirlerine çeşitli ikramlarda bulundu.

MALKARA’NIN TARIM MARKETİ AÇILDI!..

"Yeni nesil tarımın ihtiyaç duyduğu tohum, zirai ilaç, gübre, bitki besleme ve koruma ürünleri ile MALKARA TARIM MARKET olarak yanınızdayız. Ayrıca, bitki hastalık ve zararlılarıyla mücadelede çiftçilerimize özel ücretsiz danışmanlık hizmeti de sunacağız. Sürdürülebilir ve sorumlu tarım bilincini el birliğiyle arttırmayı planlıyoruz.

Malkara Tarım Market kadrosunun sektörel bilgi ve birikimi, iş disiplinini ve güvenini daha yakinen tecrübe edebilmek için sizleri yeni iş yerimiz olan MALKARA TARIM MARKET’e ziyarete bekliyoruz.

“MALKARA TARIM MARKET” olarak deneyimli ve yenilikçi kadromuz ile müşterilerimize tarım sektöründe aklınıza gelen her aşamada hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizle ilgili iş yerlerimizi ziyaret ederek ya da sosyal medya hesaplarından bizleri takip ederek MALKARA TARIM MARKET’ten daha fazla bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp : 0 542 831 96 83 / Deniz MANAZOĞLU

                     0 541 499 74 90 / İsmail ÇAN

                     0 530 495 58 32 / Ferit TAYLAN

İnstagram : malkara_tarim_market

Facebook : Malkara Tarım Market

Mail : malkaratarimmarket@gmail.com

Hacıevhat Mah.14 Kasım Cad.No:44  MALKARA / TEKİRDAĞ

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SMA Hastası Hulusi Bebek için Tekirdağ”da Konser DüzenlenecekÖnceki Haber

SMA Hastası Hulusi Bebek için Tekirdağ”d...

Talat Kaya; TMO’nun Üreticinin Parasını 2 Ay Ödemesini Eleştiriyoruz ve Bu Karardan Geri Adım Atılmasını Talep EdiyoruzSonraki Haber

Talat Kaya; TMO’nun Üreticinin Parasını...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar