Reklamı Geç
VAHAP AKAY REKLAM 20 GÜNLÜK
cfgg

Malkara TSO Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara TSO Meclisi Ekim Ayı Toplantısı Yapıldı
Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
MALKARA ZİRAAT ODASI İKTİSADİ İŞLETME

Malkara TSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Becerik, Meclis Katip Üyesi Umut Öge, Genel Sekreter Sinan Beşer ve Malkara TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyeleri katıldılar.

CUMHURİYET BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM

Aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın ardından Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver yaptığı açılış konuşmasında; Türk milletinin tarih yolculuğundaki varoluş mücadelesi Cumhuriyetin ilanı ile taçlanmıştır. Bağımsızlık düşüncesi ile inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti, İstiklal mücadelemizi zafere ulaştıran birlik ve beraberlik ruhunun büyük eserdir.

Değerli meclis üyeleri; daha güçlü bir Türkiye için bu anlamlı yılda hep birlikte daha çok çalışacağımıza, Türkiye yüzyılına güçlü bir şekilde gireceğimize kalpten inanıyorum. Türk iş dünyası buna muktedirdir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Değerli arkadaşlarım sözlerime son verirken Cumhuriyetimizin 100. Yılında tüm üyelerimizin, esnafımızın, vatandaşlarımızın bu güzel ülkede umut ve güvenle mutlu bir yaşam sürmesini, gelecek nesillere emanetlerimizi gönül rahatlığı ve gurur ile teslim etmemizi diler, Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NU CAMİAMIZ ADINA TEBRİK EDİYORUM

Meclis Başkanı Ahmet Özver, konuşmasının devamında; 115 katılımcı ülkenin mensubu olduğu Dünya Odalar Federasyonu Başkanlığına seçilen değerli Birlik Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu camiamız adına tebrik ediyorum.

İSRAİL DEVLETİNİ YAPTIĞI KATLİAMDAN DOLAYI KINIYOR, YANLIŞINDAN DÖNMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM

Ayrıca, yaşadığımız yüzyıl içerisinde insanlık dışı eylemlere imza atan, çocuk, yaşlı, kadın ayırt etmeksizin savunmasız sivillerin canlarına kast eden, 2. Dünya savaşından bu yana kendi ulusuna soykırım yapıldı diye mağdur rolünü oynayan İsrail devletini yaptığı katliamdan dolayı kınıyor, bir an önce yanlışından dönmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

GELİR-GİDER TETKİKİ YAPILDI

Düzenlenen toplantıda Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver’in açılış konuşmasının ilk olarak Malkara TSO’ya ait 2023 yılı Eylül ayına ait aylık gelir-gider bütçe izleme raporunun ve mizanının tetkiki yapıldı.

Konuyla ilgili olarak Meclis Üyelerini bilgilendiren Genel Sekreter Sinan Beşer; “Eylül ayı toplam gelirimiz 129.399,80 TL şeklinde gerçekleşti. Eylül ayı toplam giderimiz ise 180.414,30 TL olarak gerçekleşti. Eylül ayı gelir-gider dengesine bakacak olursak, ayı - 50.014,50 TL ile kapatmış bulunmaktayız. 9 aylık yıl gelirimizi değerlendirmek gerekirse 2.751.764,45 TL gelire karşılık 1.443.510,70 TL bir gider söz konusu. Bütçeye yansıyan rakam itibariyle +1.308.253,75 TL’lik bir olumlu fark söz konusu” dedi.

Ardından Genel Sekreter Sinan Beşer, Malkara TSO Yönetim Kurulu Eylül ayı faaliyetleri konusunda Meclis Üyelerini bilgilendirdi.

YENİ OTEL FİYAT TARİFELERİ BELİRLENDİ

Gündemin 5. Maddesinde Otel fiyat tarife talebi görüşüldü. Meclis üyeleri oybirliğiyle 25.10.2023 tarihi itibariyle yeni “OTEL FİYAT TARİFESİNİ” 1 Kişilik Oda: 800 TL – 2 Kişilik Oda: 1,400 TL – 3 Kişilik Oda: 1,950 TL olarak kabul etti.

Düzenlenen toplantı, görüş ve teklifler maddesinde başka söz alan olmayınca sona erdi.

 

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara Ziraat Odası Delegesinden Başkana Tepki!Önceki Haber

Malkara Ziraat Odası Delegesinden Başkan...

Tekirdağ DSYB Birlik Üyeleri Seçimli Genel Kurul İçin İmza Topladı!..Sonraki Haber

Tekirdağ DSYB Birlik Üyeleri Seçimli Gen...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar