Reklamı Geç
VAHAP AKAY REKLAM 20 GÜNLÜK
cfgg

Malkara TSO Meclisi Toplandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara TSO Meclisi Toplandı
Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
MALKARA ZİRAAT ODASI İKTİSADİ İŞLETME

Malkara TSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamanoğlu, Meclis Başkanı Ahmet Özver, Meclis Katip Üyesi Umut Öge, Genel Sekreter Sinan Beşer ve Malkara TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyeleri katıldılar.

GELİR-GİDER TETKİKİ YAPILDI

Düzenlenen toplantıda Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver’in açılış konuşmasının ilk olarak Malkara TSO’ya ait 2023 yılı Ağustos ayına ait aylık gelir-gider bütçe izleme raporunun ve mizanının tetkiki yapıldı.

Konuyla ilgili olarak Meclis Üyelerini bilgilendiren Genel Sekreter Sinan Beşer; “Ağustos ayı toplam gelirimiz 224.068,52 TL şeklinde gerçekleşti. Ağustos ayı toplam giderimiz ise 191.187,00 TL olarak gerçekleşti. Ağustos ayı gelir-gider dengesine bakacak olursak, ayı +32.881,52 TL ile kapatmış bulunmaktayız. 8 aylık yıl gelirimizi değerlendirmek gerekirse 2.622.364,65 TL gelire karşılık 1.263.096,40 TL bir gider söz konusu. Bütçeye yansıyan rakam itibariyle +1.359.268,25 TL’lik bir olumlu fark söz konusu” dedi.

Ardından Genel Sekreter Sinan Beşer, Malkara TSO Yönetim Kurulu faaliyetleri konusunda Meclis Üyelerini bilgilendirdi.

TEVFİK YAMANOĞLU: “TAHMİNEN YILBAŞINA KADAR BU İŞİN STARTINI VERECEĞİZ”

Daha sonra yapılması planlanan Malkara TSO Hizmet Binası işlerine dair görüşme gerçekleştirildi. Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamanoğlu; “Konuyla alakalı süreci işletiyoruz. Birkaç model üzerinde duruyoruz. Odamıza maddi olarak en uygun şekilde hizmet binamızı kazandırmak istiyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte tahminen yılbaşına kadar bu işin startını vereceğiz ve Allah’ın izniyle en kısa sürede bitireceğiz” diye konuştu.

SMA HASTASI HULUSİ SERT’E YARDIM

Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamanoğlu, ayrıca Malkara’da SMA hastalığıyla mücadele eden Hulusi Sert için düzenlenen yardım kampanyasına oda olarak 5 bin TL katkıda bulunma kararı aldıklarını belirtti. Tevfik Yamanoğlu; “İlçemizde SMA hastası bir kardeşimiz var. Bununla alakalı Ahmet Başkanımla da istişare ettik. Birçoğunuzun şahsi olarak katkıda bulunduğunuzu biliyorum. Biz de odamız adına 5 bin TL olarak bu kampanyaya katkıda bulunmak istiyoruz. Ayrıca kampanyayla ilgili duyuru çalışmalarına katkıda bulunarak bireysel yardımlarla da herkesi SMA hastası Hulusi Sert kardeşimize yardımda bulunmaya davet ediyoruz” diye konuştu. Düzenlenen toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Komisyonu Toplantısı YapıldıÖnceki Haber

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koor...

Reklam Sektörünün Yenilikçi Firması “GEYİK REKLAM” Malkara’da Hizmete AçıldıSonraki Haber

Reklam Sektörünün Yenilikçi Firması “GEY...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar