Reklamı Geç
VAHAP AKAY REKLAM 20 GÜNLÜK
cfgg

Reklam Sektörünün Yenilikçi Firması “GEYİK REKLAM” Malkara’da Hizmete Açıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Reklam Sektörünün Yenilikçi Firması “GEYİK REKLAM” Malkara’da Hizmete Açıldı
Reklam sektörü içerisinde barındırdığı görsel sanatlarının farklı dallarında yıllarca edinilen tecrübe sonrası aktif olarak 10 yılı aşkın süredir Malkara ilçemiz ile bölgemizde bulunan siz değerli vatandaşlarımıza yenilikçi çözümler üreten Güneş ve Yalçın Korkmaz; “GEYİK REKLAM” olarak Cami Atik Mah. Karaağaç Sok. No:8/1A(Gaz Dolum Merkezinin Karşısındaki Manzara Evleri B Blok Altı – Asfalt Tarafında Bellona İle Karşılıklı) MALKARA adresinde kalabalık bir katılım ile hizmete açıldı.
MALKARA ZİRAAT ODASI İKTİSADİ İŞLETME

ALLAH’TAN BOL BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLİYORUM

Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanı Haşim Dönmez yaptığı konuşmada; Bu güzel işletmeyi “GEYİK REKLAMI” Malkara’mıza kazandıran Güneş ve Yalçın Korkmaz’a Allah’tan bol bereketli kazançlar diliyorum. Açılışta bulunduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan bereket ve hayırlı olsun duasının ardından GEYİK REKLAM’ın açılış kurdelesini; AK Parti Malkara İlçe Başkanı Hasan Efe, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Nevzat Ulu, Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanı Haşim Dönmez, Malkara TSO Meclis Başkanı Ahmet Özver, Malkara TSO Başkanı Tevfik Yamanoğlu, Malkara Kahveciler Odası Başkanı Osman Alcan, Malkara Madeni Eşya Odası Başkanı Salih Engin, Camiatik Mahalle Muhtarı Recai Öztürk, CHP Meclis Üyesi Birsen Karataş, CHP Yönetim Kurulu Üyesi Hülmi Kosava ve GEYİK REKLAM iş yeri sahipleri Güneş ve Yalçın Korkmaz ile Doğan Rendan birlikte kestiler. Açılış boyunca GEYİK REKLAM tarafından misafirlerine çeşitli ikramlarda bulundu.

GEYİK REKLAM MARKANIZA GÜÇ KATMAK İÇİN GELİYOR!..

Reklam sektörü içerisinde barındırdığı görsel sanatlarının farklı dallarında yıllarca edinilen tecrübe sonrası aktif olarak 10 yılı aşkın süredir Malkara ilçemiz ve bölgemizde bulunan siz değerli vatandaşlarımıza çözümler üreten Güneş ve Yalçın Korkmaz; GEYİK REKLAM olarak daha farklı ürün ve uygulamalarla yenilikçi, iş yaptığınız sektörlerde sizleri diğer firmalardan farklı kılacak ve markanıza güç kazandıracak bir çözüm ortağı olmayı amaçlıyorlar.

Geyik Reklamın kadrosunun sektörel bilgi ve birikimi, yıllardır aşina olduğunuz iş disiplinini ve güvenini daha özgür ve kalıp içerisinde baskılanmadan hareket edebilme iradesine sahip olma farkını yakınen tecrübe edebilmek için sizleri iş yerlerinde ziyarete bekliyorlar.

Firma, deneyimli ve yenilikçi kadrosu ile müşterilerine “IŞIKLI – IŞIKSIZ TABELA ÇEŞİTLERİ, CAM GİYDİRMELERİ, ARAÇ KAPLAMALARI, AFİŞ ve ETİKET BASKILARI, PROMOSYON ÜRÜNLERİ ve REKLAM” ile ilgili aklınıza gelen her tür üründe hizmet vermektedir.

GEYİK REKLAM hizmetleriyle ilgili iş yerlerini ziyaret ederek ya da sosyal medya hesaplarından takip ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp : 0501 049 50 59

İnstagram :geyik.reklam

Facebook :geyikreklam

Mail :geyikreklam59@gmail.com

www.geyikreklam.com

Cami Atik Mah. Karaağaç Sok. No:8/1A(Gaz Dolum Merkezinin Karşısındaki Manzara Evleri B Blok Altı – Asfalt Tarafında Bellona İle Karşılıklı)  MALKARA / TEKİRDAĞ

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara TSO Meclisi ToplandıÖnceki Haber

Malkara TSO Meclisi Toplandı

SMA Hastası Hulusi Bebek için Tekirdağ”da Konser DüzenlenecekSonraki Haber

SMA Hastası Hulusi Bebek için Tekirdağ”d...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar