DEMİRHAN MADENCİLİK
MALTAY GIDA

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk'ün 2023 - 2024 Yılı Eğitim & Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tekirdağ Valisi Recep Soytürk'ün 2023 - 2024 Yılı Eğitim & Öğretim Yılı Açılış Mesajı
Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, 2023 - 2024 Yılı Eğitim & Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

"Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimizle birlikte 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’na erişmenin heyecanını ve mutluluğunu  yaşıyoruz.

Kalkınmanın, ekonomik ve sosyal refahın, iyi yaşam şartlarının en önemli sağlayıcılarından birinin eğitim olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla ortaya konmuştur.

Eğitim yoluyla gerekli bilgi ve beceriyi edinen insan kaynağı, bilimsel ve teknolojik anlamda üstünlüğün, ulusal ve uluslararası başarıların en önemli sebebidir. 

Bu gerçeklerden yola çıkarak devlet olarak düşünen, araştıran, yeni fikirlere açık, sorumluluk duygusuna sahip, milli  ve manevi değerlerimizi benimsemiş, çağın gerektirdiği özelliklere sahip, üretken ve yaratıcı bilgi ve iletişim çağı insanı yetiştirme gayreti içerisindeyiz.

Hedeflerimize ulaşabilmek, eğitim hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve eğitimde daha ileri noktalara gelebilmek için idareci, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin gerekli olduğuna inanıyorum. Yarının Türkiye’sini yönetecek, şekillendirecek, daha iyi noktaya taşıyacak gençlerimizi yarınlara hep birlikte hazırlayacağız.

Okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın ruh ve bedensel gelişimini olumsuz etkileyebilecek zararlı maddeler ile mücadele edilmesi, okulların ve çevrelerinin güvenliği ve öğrenci taşıma servislerinin daha güvenli olması konularında gerekli tüm tedbirlerMilli Eğitim Müdürlüğümüz, İl Emniyet Müdürlüğümüz ve İl Jandarma Komutanlığımız tarafından alınmıştır.

Bu vesileyle, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nın hayırlara vesile olmasını diliyor, tümidareci, öğretmen ve öğrencilerimizebaşarılardiliyorum" dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara’da CHP’nin 100. Kuruluş Yıldönümü KutlandıÖnceki Haber

Malkara’da CHP’nin 100. Kuruluş Yıldönüm...

Malkara’da İlköğretim Haftası Programla KutlandıSonraki Haber

Malkara’da İlköğretim Haftası Programla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar